Ekipa telewizja TVN pracowała w studio Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego

Do MCK Bełchatów Oddział Grocholice zawitała ekipa Telewizji TVN, która w studio Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego kręciła materiały do kolejnego programu telewizyjnego. Na ten moment studio fotograficzne zmieniło się w studio filmowe. Studio i wyposażenie BTF-u bardzo podobało się ekipie TVN mimo, że było przed odświeżającym malowaniem i zawieszeniem nowych teł. A jak wyglądało na czas pracy ekipy telewizyjnej, to kilka zdjęć.

 

Program IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „REGION w KULTURZE” – 28.września 2018r., Muzeum Regionalne w Bełchatowie

Bardzo cieszymy, że na konferencji w której uczestniczyli przede wszystkim pracownicy uczelni uniwersyteckich mogliśmy przedstawić działalność Bełchatowskiego Towarzystwa od momentu powstania do dnia dzisiejszego. Pokazać skalę problemów dotyczących działalności, pozyskiwaniu środków finansowych współpracy z władzami samorządowymi.

 

Zapraszamy na spotkanie powakacyjne członków BTF-u 13.09.18 godz. 17.00 w MCK Grocholice.

Zapraszamy na spotkanie powakacyjne członków BTF-u  13.09.18 godz. 17.00 w MCK Grocholice.

  1. Proszę o zabranie na „pendrivach”” swoich zdjęć wykonanych przez ostatni okres. Pooglądamy, podyskutujemy, poplanujemy.
  2. Rozpoczynamy przygotowania do listopadowej wystawy Członków BTF-u.
  3. co możemy jeszcze zrobić do końca roku. (szkolenie, warsztaty, inne pomysły)

prowadzący spotkanie Krzysztof Ciszewski