KONKURS FOTOGRAFICZNY „Najpiękniejsze w energetyce”.

Najpiękniejsze w energetyce – weź udział w fotokonkursie PGE Polskiej Grupy Energetycznej dla pracowników

Czy energetyka to wdzięczny temat do fotografowania? Jesteśmy przekonani, że tak, dlatego zachęcamy Was do udziału w konkursie fotograficznym „Najpiękniejsze w energetyce”.  Na autorów najciekawszych zdjęć czekają bilety na koncert Eda Sheerana.

Zbliżające się lato zachęca do spacerów z aparatem fotograficznym w ręku. Lubisz fotografię i potrafisz uchwycić niebanalny kadr? Wraz z Bełchatowskim Towarzystwem Fotograficznym zapraszamy do udziału w nowym konkursie. Jego uczestnicy mają za zadanie pokazanie na zdjęciu tego, co najpiękniejsze w energetyce.

– Konkurs fotograficzny „Najpiękniejsze w energetyce” daje duże pole do interpretacji tematu, a do zrobienia ciekawego zdjęcia czasami wystarczy aparat w telefonie. Wakacje, lato i dużo piękna wokół nas skłaniają do innego, bardziej uważnego patrzenia. Dostrzeżenie tego, co na co dzień może nam umykać – smukłość, proporcje, precyzja, piękno tego, co jest blisko. Zapraszamy do wspólnej, fotograficznej zabawy i zyskania szansy na wygranie biletów na niezwykły koncert na PGE Narodowym – zachęca Andrzej Juchniewicz,  prezes Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. – Najlepsze prace wyłonione przez jury zostaną zaprezentowane na wystawie fotograficznej w PGE Giganty Mocy Miejskim Centrum Kultury Bełchatów – dodaje.

Jak zgłosić się do konkursu?

Na konkursowe zgłoszenia czekamy do 9 lipca br. Do zdjęcia należy dołączyć wypełniony i własnoręcznie podpisany skan Formularza Zgłoszenia Uczestnika Konkursu i oba przesłać na adres konkurs8.PGESA@gkpge.pl. Trzeba też pamiętać o kilku kwestiach technicznych. Fotografie muszą być zapisane w formacie jpg. lub pdf. Wielkość pliku nie może przekroczyć 5 MB. Technika wykonania fotografii jest dowolna, przy czym zdjęcia powstałe w rezultacie wyraźnej ingerencji graficznej będą odrzucane. Szczegółowe zasady konkursu znaleźć można w regulaminie znajdującym się w załączniku.

Wyniki konkursu poznamy do 20 lipca br.

„Chemia w obiektywie” – konkurs fotograficzny organizowany przez Megmar.

Firma Megmar organizuje konkurs „Chemia w obiektywie” dla uczestników VIII Międzynarodowych Warsztatów Fotograficznych „Energia 2018”, które w dnach 8-10 czerwca br. odbędą się w Bełchatowie. Do wygrania jest atrakcyjna nagroda. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami oraz regulaminem konkursu.

Celem konkursu jest uchwycenie przyrody oraz zachodzących w niej ciekawych zjawisk i procesów chemicznych. Uczestnicy wykonują zdjęcie lub serię zdjęć dostrzeżonego zjawiska. Warunkiem zgłoszenia do Konkursu jest samodzielne wykonanie fotografii. Zdjęcie musi być zrobione w dniach 8-10 czerwca br., podczas udziału w warsztatach „Energia 2018”. Fotografie należy wysłać w postaci cyfrowej do 11 czerwca 2018 r. na adres: media@megmar.com.pl z dopiskiem „Chemia w obiektywie”. Do zdjęć należy dołączyć krótki opis. Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 15 czerwca 2018 roku.

Nagrodą główną w konkursie jest voucher na pobyt weekendowy dla dwóch osób z masażem (endermologia) w gospodarstwie agroturystycznym w Zakrzewie.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.