„Chemia w obiektywie” – konkurs fotograficzny organizowany przez Megmar.

Firma Megmar organizuje konkurs „Chemia w obiektywie” dla uczestników VIII Międzynarodowych Warsztatów Fotograficznych „Energia 2018”, które w dnach 8-10 czerwca br. odbędą się w Bełchatowie. Do wygrania jest atrakcyjna nagroda. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami oraz regulaminem konkursu.

Celem konkursu jest uchwycenie przyrody oraz zachodzących w niej ciekawych zjawisk i procesów chemicznych. Uczestnicy wykonują zdjęcie lub serię zdjęć dostrzeżonego zjawiska. Warunkiem zgłoszenia do Konkursu jest samodzielne wykonanie fotografii. Zdjęcie musi być zrobione w dniach 8-10 czerwca br., podczas udziału w warsztatach „Energia 2018”. Fotografie należy wysłać w postaci cyfrowej do 11 czerwca 2018 r. na adres: media@megmar.com.pl z dopiskiem „Chemia w obiektywie”. Do zdjęć należy dołączyć krótki opis. Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 15 czerwca 2018 roku.

Nagrodą główną w konkursie jest voucher na pobyt weekendowy dla dwóch osób z masażem (endermologia) w gospodarstwie agroturystycznym w Zakrzewie.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.