Paweł Piotrowski wystawa fotografii pt. „SKRA – EMOCJE” od 30.12.2023 Przychodnia MEGAMED Bełchatów ul. Czapliniecka 93/95

„Skra – emocje”. Wystawa fotograficzna poświęcona PGE Skrze Bełchatów od 30.12.2022 w siedzibie Przychodni MegaMed w Bełchatowie przy ul. Czaplinieckiej 93/95. Autorem zdjęć jest Paweł Piotrowski – klubowy fotograf PGE Skry.

Organizatorami wystawy są PGE Skra Bełchatów oraz Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne, a sponsorem wydarzenia – Przychodnia MegaMed, na co dzień partner bełchatowskiego Klubu. To właśnie w jej siedzibie – przy ul. Czaplinieckiej 93/95 (II piętro) – można oglądać 28 zdjęć autorstwa Pawła Piotrowskiego – klubowego fotografa PGE Skry, współpracownika portalu SportoweFakty.pl oraz członka BTF-u.

Wystawa pod nazwą „Skra – emocje” to zdjęcia zawodników nie podczas walki na siatce, ale fotografie przedstawiające ich emocje, które ze względu na dynamikę meczów często umykają zarówno kibicom zgromadzonym w hali, jak i telewidzom.

– Wiadomo, że kibice są „dodatkowym zawodnikiem” zespołu, a siatkarze potrzebują ich wsparcia w każdym meczu. Zachęcamy nie tylko do oglądania wystawy, ale także do kibicowania PGE Skrze Bełchatów w hali Energia podczas kolejnych spotkań – podkreślają organizatorzy.